Laureaci XIII edycji

 

Rok 2016

W kategorii I - na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego laureatami zostały Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Iławskiego PROMYK oraz Stowarzyszenie Twórców i Orędowników Kultury ANIMA. Laureaci otrzymali statuetki oraz po 2500 zł.
Wyróżnienia oraz 500 zł otrzymały Forum Prorodzinne - Stowarzyszenie Wspierania Działań Prorodzinnych oraz Fundacja "Żółty Szalik".
Wyróżnienia za całokształt pracy otrzymało Elbląskie Towarzystwo Kulturalne oraz Stowarzyszenie Miłośników Muzyki CANTATA w Elblągu.

 

W kategorii II - Samorząd przyjazny organizacjom obywatelskim laureatem została Gmina Gietrzwałd.

W kategorii III - na najlepszą inicjatywę na rzecz osób starszych w województwie warmińsko-mazurskim laureatem zostało Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne MOZAIKA otrzymując statuetkę oraz 500 zł.
Wyróżnienie oraz 500 zł otrzymało Towarzystwo Przyjaciół LO w Pasłęku.

W kategorii V - Animator Społeczny laureatką została Joanna Żach. Wyróżnienia za całokształt pracy społecznej otrzymali Tadeusz Milewski i Krzysztof Panfil.

W kategorii VI - na najlepszy produkt ekonomii społecznej województwa warmińsko-mazurskiego laureatem została Spółdzielnia Socjalna z Elbląga - EKO-Wymiatacze.

W kategorii VII - na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego o charakterze międzynarodowym laureatem zostało Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi "Aniołowo" otrzymując statuetkę i 1200 zł. Wyróżnienie  otrzymało Stowarzyszenie Kulturalne VIVA ART w Elblągu.

W kategorii VIII - Grupa młodzieżowa z Warmii i Mazur godna naśladowania laureatem została Enklawa Artystyczna - Piecki otrzymując statuetkę i 500 zł.
Wyróżnienie otrzymała Grupa Nieformalna "Łowcy sztuki", a wyróżnienie specjalne Chór CANTABILE.


Wgrane zdjęcia: