Zaproszenie na V Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej

Zaproszenie na V Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej

Zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskim Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej, organizowanym przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim, Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Krakowie oraz Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu.

Tegoroczne Forum będzie miało formułę on-line. W ramach wydarzenia zaplanowano cykl pięciu spotkań w zróżnicowanych formułach, tj. konferencji, seminariów, a także nowatorskiej formuły open space technology. Spotkania odbędą się w 5 terminach:

Forum organizowane jest w ramach partnerskiej współpracy Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Uniwersytetu Warszawskiego, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie i Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu w projekcie pn. „System partycypacyjnego zarządzania sferą ekonomii społecznej" (Działanie 2.9 PO WER). Będzie ono połączone ze spotkaniami Laboratorium Ekonomii Społecznej – grona złożonego z ekspertów związanych z Uniwersytetem Warszawskim.

Zgłoszenia udziału w Forum możliwe są poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/LeBd2ojMNfgimgp69

W załączeniu oficjalne zaproszenie oraz program V OFESiS.


Załączone pliki: